Değerli Üyelerimiz,
Poker Klas ailesi olarak güncel adresimizi düzenli olarak bu siteden duyurmaya devam edeceğiz. Şu an en güncel olan adresimiz pokerklas170.com olmakla beraber, platformumuzun güncel adresi pokerklas170.com olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Bilindiği üzere adresimiz güncellemelere bağlı olarak bazı zamanlarda değişmektedir. Yaşanılan güncellemelerde siz değerli üyelerimizin her hangi bir gelir kaybı, promosyon kaybı gibi durumlar yaşanmamaktadır. Değerli üyelerimiz, bu konuda kesinlikle endişe yaşamanıza gerek olmamakla birlikte oyun platformumuzun eski adresinde bulunan tüm bonuslar, hesaplardaki bakiyelerin tamamı ve hesap detayları eski siteden yeni sitemize aktarılarak güncellenmiştir. Yani oyun platformumuzda bir kapanma durumu söz konusu değildir. Sadece oyun sitemizin adı pokerklas170.com olarak değişip eski hizmetini siz değerli üyelerine vermeye devam etmektedir.
Pokerklas olarak oyun platformlarımızda yaşanan tüm olumlu veyahut olumsuz değişimleri siz değerli üyelerimize duyurmaya devam edeceğiz.Pokerklas’a Giremiyorum.Eğer oyun platformumuz olan pokerklasın sitesine tıkladığınız zaman erişim sağlanmıyor veyahut “Bu site mahkeme kararı ile erişimi engellenmiştir” yazısı ile karşılaşıyorsanız güncel adresimizden destek sitemize ulaşarak güncel adres bilgilerimizi öğrenebilirsiniz . Oyun deneyiminize kesintisiz bir şekilde devam etmek için lütfen destek sitemizi düzenli aralıkla takip etmeyi unutmayınız.
Adres değişimi sırasında hiçbir veri kaybına uğramayan Pokerklas, yurtdışı menşeili bir firmadır ve yurtdışından yasal lisansı bulunmaktadır. Sitemize üyelik işleminde bulunan siz değerli üyelerimize bu bilgileri üyelik işlemi sırasında vermekteyiz. Güncellemelere göstermiş oldukları anlayıştan dolayı teşekkürü bir borç bilmekteyiz.
Pokerklas Yeni Giriş Linki Pokerklas online bahis sitesi; Türkiye’ye giriş yaptığı günden bugüne güçlü kimliği ve kurumsal yapısı ile siz değerli üyelerinin saygısını kazanmıştır. Bilindiği üzere Türk Hükümeti, Türkiye lisansı bulunmayan tüm işletme ve firmaları illegal olarak görmektedir. Bu nedenle BTK tarafından site linkleri kapatılmaktadır. Hal böyleyken sitemizin değerli üyeleri Pokerklas giriş yapamamaktadır. İşte bu sebepten dolayı site yönetimi, güçlü altyapıları ile hızlı bir şekilde demain yaparak Pokerklas’a yeni giriş adresi oluşturup , oluşturulan yeni linki üyeleri ile paylaşmaktadır.
Pokerklas Yeni Giriş AdresiSitemize giriş yapmak isteyip hatayla karşılaşan kullanıcılarımız sitemizden yeni giriş adresine tıklamaları yeterli olacaktır.Pokerklas Yeni Adresi